Как правильно обрабатывать землю

Багато людей починають садити всерйоз після виходу на пенсію. Може бути стільки проблем, скільки хотілося будь-якому садівникові, від продовження свого сезону до цілорічного садівництва до вирощування власних рослин. У нас є потреба в воді, хворобах і комахах, а також наш дуже лужний грунт і твердий лоток, щоб кинути виклик кожному з нас.

У деяких частинах Долини Скарбів навіть вода з колодязя має високий pH (що означає, що вона дуже лужна), лужність занадто висока, щоб підтримувати зростання рослин, а деякі свердловини містять величезну кількість азоту з кормової сечі великої рогатої худоби. Це небезпечно для здоров’я немовлят.

З іншого боку, люди вирощували їжу протягом тисяч років, використовуючи палицю для плуга і дощової води. Це покоління, по крайній мірі, знає, що деякі рослини віддають перевагу сонцю, а інші треба затінювати, і додаткові поживні речовини можуть допомогти енергійному росту. У нас також є різні варіанти засобів для запобігання конкуренції рослин з бур’янами. Це означає, що садівництво може бути простим або складним, як вам подобається.

Якщо ви новачок в садівництві в вашому нинішньому місці, викопайте яму і заповніть її водою. Якщо вода не злилася за пару годин, вам доведеться садити на берми або підняті грядки. Навіть контейнери підійдуть для вирощування їжі або декоративних рослин. Єдиними рослинами, які переносять поганий дренаж, є болотні рослини.

У деяких частинах долини є затверділа лава або Калиша у поверхні, в області вкорінення рослин, і це може бути виточити для вкорінених дерев. Тим не менш, це було б занадто трудомісткою справою для звичайного садівництва в саду. Наприклад, коріння помідорів можуть глибоко проникати в грунт, якщо вони не пригнічені жорстким піддоном.

Каліш представляє собою природне скупчення в пустельному кліматі карбонату кальцію, але коли ви бачите, що він вирвався з землі, він виглядає як шар грубого бетону товщиною 2 дюйми. І це так непрохідне.

Якщо у вас немає хорошого дренажу або Каліча, або лава знаходиться близько до поверхні (наприклад, ближче 18 дюймів), ви можете використовувати підняті ліжка або інші контейнери для компенсації. Сусіди, які садять, повинні бути в змозі сказати вам глибину Каліші або лави. Обидва поширені на південь від річки Бойсе. На півночі густа глина — звичайна сковорода.

Якщо у вас мало місця, вирощуйте помідори, огірки, гарбуз, дині або гарбуза на решітках. Якщо минулої осені ви покрили голий грунт опалим листям, і вони все ще на місці, видаліть їх і покладіть в компост. Ви можете залишити їх на місці і розділити їх, як Рут Стаут в одній з її «легких робіт з садівництва», але ця мульча буде вкривати руйнівників рослин, таких як слимаки.

Також видаліть будь-яку мульчу зі своїх декоративних ліжок, щоб позбавити слимаків та інших руйнівних тварюк будинку. По крайній мірі, деякі листя вже розпалися, збагачуючи вашу грунт і забезпечуючи найкращий дренаж для коренів рослин. Причина, по якій ви хочете хороший дренаж, полягає в тому, щоб дати корінням можливість отримувати кисень. Вони не можуть поглинати його з води, але атмосферний кисень проникне в грунт.

Якщо ви хочете спробувати свої сили в розведенні власних рослин, я б порадив вам почати з овочів. Деяким декоративних рослин можуть знадобитися роки, щоб зацвісти з насіння, але овочі виробляють або провалюють свій перший сезон.

Перш за все, вам краще, якщо ви почнете з відкритих обпилених культур, а не гібридів. Наприклад, якщо ви хочете розвести сквош, вам потрібно дізнатися, які перехресні запилювачі можуть бути задіяні. Це один з випадків, коли ботанічні назви працюють найкраще.

Сквош — це весь рід Cucurbita. Якщо ваш сквош має максимуми Cucurbita, він може запилювати будь-яким іншим сортом цього виду, але не повинен запилюватися C. (скорочено Cucurbita) mixta, C. moschata, C. pepo, C. ficifolia або C. foetidissima.

Дуже важливим аспектом землеробства є якість грунтив. Щоб підвищіти якість землі на ващій делянці замовляйте чернозем. Якщо ви в Харкові, то можете замовити на цьому сайті: http://stroirs.com.ua/chernozem/

Якщо вашою метою є селекція рослин, я б порадив вам отримати копію Сюзанни Ешворт «Насіння насіння». Вона перераховує назви сортів для кожного виду і корисна для більшості інших овочів, які можна розглянути, вирощуючи. Інші посиланнями я рекомендував би для садівників зацікавлений в розведенні рослин є Джозеф Tychonievich в «рослинництво для будинку садівника» і Керол Deppe в «Породу власних сортів овочів.»

Ізолювати рослини, такі як перець чилі, для селекції або збереження насіння дуже складно. Ешворт рекомендує не менше 500 футів між сортами. Кілька років тому, щоб врятувати рідкісні насіння чилі, ми побудували екрановані клітини для рослин чилі. Потім я побачив бджіл в клітинах, і інших, що ховаються під краями клітин, щоб потрапити всередину, тому клітини не працювали. Я знаю, що в Seed Savers Exchange використовуються екрановані клітини, щоб уникнути перехресного запилення, але я не знаю, як вони запобігають засипку.

У перцю, більшості помідорів, бобів і деяких інших овочів є «пречервоні «квіти. Це означає, що чоловічі і жіночі частини існують в одному і тому ж квітці, тому він може запилювати вітром, комахами або поштовхами будь-якого хребетного. Деякі помідори, такі як дикі помідори черрі, мають виступаючі рильця, які можуть послати летить пилок в бурю. Я також бачив дуже рішучих джмелів, залякують їх шлях в томатний квітка.

Квітки томатів з картопляними листям і перші біфштекси схильні до перехресного запилення. Керолін Мале, покійний професор коледжу і експерт по помідорах, повідомила, що менше 5 відсотків перехресного запилення в її помідорах, посаджених на відстані 5 футів один від одного.